Zapraszamy do zapoznania się z automatycznym modułem wycen druku 3D na stronie naszej  drukarni 3D. Wycena druku 3D dotyczy druku w technologii FDM (filamenty z PLA, ABS, PET, ASA, TPU) oraz druku SLA (opartego na żywicach światło-utwardzalnych) są to najczęściej używane sposoby na drukowanie przestrzenne.  Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania, prosimy o kontakt poprzez formularz kontaktowy lub telefonicznie. Wycena druku 3D jest całkowicie darmowa i natychmiastowa. Nasza drukarnia 3D jest wyposażona w moduł wyceny z możliwością natychmiastowego zakupu wycenionych elementów na stronie naszego sklepu internetowego!

Wycena druku 3D

Opcją najczęściej wybieraną przez klientów jest druk 3D na drukarkach FDM z tworzywa PLA. Zazwyczaj realizujemy go na warstwie 0.15mm z wypełnieniem 35%. Do wyceny brane są właśnie takie parametry druku 3D. Ustawienia te są optymalne dla 80% naszych zleceń.

Druk 3D Warszawa

Znajdujemy się w niewielkiej odległości od Warszawy, a szybkie połączenie autostradą A2 gwarantuje łatwą komunikację.  Oczywiście zapraszamy do skorzystania z usług bez konieczności wizyty w naszej firmie.  Druk 3D online doskonale u nas funkcjonuje dzięki zamawianiu za pośrednictwem sklepu internetowego. Warszawa jest też miejscem do którego dowozimy nasze produkty, jak również oferujemy usługi skanowania 3D w Warszawie i okolicach.